Ірпінські комунальники оснащуються технікою

Комунальні підприємства Ірпеня невдовзі отримають додаткову техніку. Про це керівники КП повідомили сьогодні на апаратній нараді в Ірпінській міській раді.

Зокрема, КП “Ірпіньводоканал” відкрив тендер на покупку ескаватора. КП “Ірпіньзеленбуд” уже до кінця тижня отримає нові трактор, газель та дробинку. Один новий трактор уже допомагає у роботі комунальному підприємству “Управління житлово-комунальне господарство “Ірпінь”, і ще на кілька одиниць спецтехніки невдовзі відкриються тендери. Кошти на закупівлю техніки виділяється з бюджету міста і частково з бюджету КП.

Трактор-мтз-82-2

Нагадаємо, що нещодавно Ірпінський міський голова Володимир Карплюк вручив начальнику КП “Ірпіньводоканал” Олександру Маркушину ключі від двох нових сучасних спецмашин. Одна з них – спеціалізована аварійна майстерня, оснащена балонами для зварювання, дизельною міні-електростанцією та різними інструментами для ремонту. Інша – унікальна мулососна машина для висмоктування густого каналізаційного мулу з глибини 11 метрів. Вона оснащена цистерною ємністю 6,5 кубометрів та потужним італійським насосом зі спеціальною насадкою.  Для порівняння, звичайна мулососна машина може вести роботи на глибині не більше 5-6 метрів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.