Ірпінські дороги стають європейськими

Після двох місяців ремонту в Ірпені відкрито вулицю Грибоєдова. Насправді зроблено набагато більше, ніж асфальтне покриття, розмітку і тротуари. Проце написав у своєму блозі Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

Зсередини прокладено якісне водовідведення. Це означає, що дорога прослужить довше і на ній не буде калюж. За словами мера Ірпеня, наразі в Ірпені продовжують ремонтувати ще 10 вулиць.

1826566

1826567

“Вулиця Грибоєдова – це перша центральна вулиця міста, під якою зроблено сучасне водовідведення. Таку технологію надалі ми будемо застосовувати під час ремонту кожної вулиці в Ірпені”, – розказав Карплюк.

Як відомо, кілька днів тому в місті також завершили ремонт дороги по вулиці Гагаріна, на якій вперше у місті поклали полімерасфальт. За оцінкою фахівців, таке покриття є надійнішим і міцнішим. Якщо це сучасне покриття себе виправдає, будемо застосовувати його й надалі.

Міський голова зазначає, що зараз у процесі капітального ремонту в Ірпені перебуває 10 доріг загальною протяжністю близько 15 км. Це вулиці Садова, Натана Рибака, Сергія Нігояна тощо. Ще стільки ж потребують оновлення. Серед них одна з найдовших вулиць міста протяжністю понад 3 км. – Підгірна. На її капітальну реконструкцію уже виділено майже 18 млн. грн. Найближчим часом буде відремонтована вулиця Українська, яка відома постійними величезними і глибокими калюжами. На її оновлення у бюджет закладено понад 2 млн. грн. В цілому від початку року на ремонти доріг витрачено понад 50 млн.грн.

Найбільше, на сьогодні, ірпінчан цікавить реконструкція центральної частини міста – вулиці Шевченка. “Там зараз ведеться дуже багато робіт. Замінюють старі комунікації: і електромережу, і систему тепломереж. Окрім цього знята вся стара бруківка з пішохідних частин вулиці. Закінчити реконструкцію вулиці Шевченка і головної площі Ірпеня плануємо вже до Дня міста”, – відмітив Ірпінський міський голова.

За словами мера, у стратегічному плані розвитку міста заплановано закінчити капітальний ремонт усіх доріг, які цього потребують, до 2020 року. “Але ми сподіваємося виконати роботу швидше. Адже рівні якісні дороги – це не тільки ознаки європейського успішного населеного пункту. Це, перш за все, безпека мешканців та гостей Ірпеня”, – підсумував В. Карплюк.

1826565

Bookmark the permalink.

Comments are closed.