Ірпінська школа отримала “роботехнічну” підтримку

5 Жовтня 2016

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа №2 отримала трирічну підтримку по впровадженню програми FIRST LEGO League .

Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда проектуватиме, сконструює та запрограмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Крім того, діти досліджуватимуть тему поточного року, виберуть актуальну проблему світового значення та будуть шукати її інноваційне рішення.

Школа потрапила в десятку  серед 130 навчальних закладів.
Напередодні, 4 жовтня, Ірина Германівна та Руслан Петрович пройшли співбесіду, за результатами якої наш заклад і потрапив у десятку обраних шкіл. Наступним етапом стане проходження спеціального навчання для тренерів (Руслан Петрович і Тетяна Олександрівна), після чого до роботи підключаться творчі діти.

FIRST LEGO League (FLL) – освітня STEM-програма для дітей 9-16 років. Трьома ключовими аспектами FIRSTLEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство. Беручи участь в FIRST LEGO League, діти вивчають програмування, концепції створення роботів, розвивають навички проведення наукових досліджень та лідерські якості.

“Jr.FLL – це той фестиваль, підготовка до якого об’єднує дітей з тренерами, тренерів з батьками, батьків з дітьми. Головне в фестивалі -це підготовка до нього. Той неймовірний квест зі станціями: здобуття знань, пізнання світу, конструювання моделі, підготовка постеру, репетиції виступу, дружба, довіра, єдність. В пройшовши все це, діти розуміють навіщо вчитися, навіщо дружити і що вчитель- це твій друг і порадник. Приймати участь в FLL – це честь. Jr.FLL – свято для дітей, подаруймо їм його!” – Лоєнко Олена, тренер Junior FLL, Технічна студія «Винахідник»

Bookmark the permalink.

Comments are closed