![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/73420336_1427598140748726_6197610182898352128_o.jpg)
Сьогодні ірпінські першокласники висаджували дерева на території навчального закладу. Про це повідомив перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
“Сьогодні першокласники загальноосвітньої школи №2 підтримали чудову традицію міста, кожен клас висадив своє дерево, на території навчального закладу. Обіцяли доглядати та поливати молоді дерева!”, – розповів Маркушин.
Як відомо, Ірпінська міська рада та партія “Нові обличчя” розпочали масштабне озеленення Ірпеня і посадили більше сотні дерев і кущів у парку Незнайка та на вулиці Ярославській. 11 жовтня на Соборній (на ділянці від вул. Гагаріна до вул. Пушкінської) висадили 25 лип.
Команда ITV також зробила свій внесок в озеленення Ірпеня: висадили яблуні, черешні й абрикоси в Парку письменників.