![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-30T123215.481-1024x532.png)
Працівники Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги показово вакцинували себе від правця й дифтерії. Про це повідомило Інформаційне агентство ITV.
“Вакцинація від правця та дифтерії в Україні – на низькому рівні: 70% дітей мають щеплення від цих захворювань, а рівень вакцинації дорослих ще менший. Аби покращити ситуацію, МОЗ розпочало кампанію “Вакциновані – значить захищені”. Працівники нашого центру (ті, хто мав покази) вирішили активно долучитись до цієї кампанії та показати приклад своїм пацієнтам, провівши собі щеплення від правця та дифтерії”, – повідомили медики.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/67648818_709642936144695_6170813229103579136_o-1024x768.jpg)
Як відомо, після такої вакцинації можливий незначний післяін’єкційний біль у плечі та невелике підвищення температури в першу добу. В результаті буде захист від таких серйозних захворювань як правець та дифтерія мінімум на 10 років.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-30T123440.195.png)
Тож медики закликають всіх свідомих громадян нашого регіону звернутись до свого сімейного лікаря, адже вакцина проти дифтерії та правця наявна в усіх амбулаторіях нашого міста.