Ірпінські добровольці поїхали на стажування до міста Борна

З 7 грудня по 14 грудня триває третя частина проєкту між містами-побратимами Ірпінь – Борна “Допомога у добровільній службі – спільні перспективи створення добровільної пожежної служби в Україні”.

Про це повідомляється на офіційному сайті Ірпінської міської ради.

Цього разу на стажування з Ірпеня до Німеччини поїхали ті добровольці, які перші пройшли навчання в ДПРЧ №36 та склали відбірковий тест.

“Ще з перших днів першої частини проєкту було подано більше сорока заявок від мешканців Ірпеня до добровільної пожежної Ірпеня, – розповідає Оксана Сулима, радник Ірпінського міського голови. – Упродовж цих днів ми встигли познайомитися з особливостями функціонування добровільних пожежних служб в Німеччині та пройти навчання в добровільній пожежній частині м.Борна”.

“Ми побували на навчальних тренуваннях, до яких залучаються 69 добровільних пожежних, поспілкувалися з керівником дитячої та юнацької добровільної пожежної команди, зіграли в волейбол разом з добровільними пожежниками в день спортивних занять. Наші ірпінські добровольці-вогнеборці відвідали дві найбільші пожежні частини Лейпцига, дізнавшись про технічні аспекти встановлення мережевого зв’язку та пейджерних повідомлень, співпрацю професійних пожежних з рятівниками-добровольцями, ознайомились з функціонуванням матеріально-технічного забезпечення тощо”, – додає пані Оксана.

Найочікуванішим для ірпінських добровольців був заліковий день у навчально-технічному центрі міста Борна. У першій частині дня за нормативний час добровольці мали пройти задимлений темний лабіринт, знайти самостійно вихід та виконати певні завдання на тренажерах. У другій частині випробовування вони мали погасити справжню пожежу у тренувальному контейнерному палаючому будинку.

“Це було надзвичайно важко, як фізично, так і психологічно, адже це було для них вперше, – зазначила Оксана Сулима. – Хочу відмітити, що всі пройшли це випробовування дуже достойно і я, особисто, пишаюся нашими ірпінськими добровільним пожежними”.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook,  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.