Ірпінська міська рада проситиме Верховну Раду України захистити права інвесторів

Ірпінська міська рада звертатиметься до Верховної Ради України з ініціативою про ухвалення законопроекту “щодо захисту прав інвесторів житлового будівництва та врегулювання зобов’язань відносно довгобудів”. За це депутати міськради проголосували сьогодні на сесії, повідомляє Інформаційне агентство ITV.

За словами в.о. міського голови Анастасії Попсуй, таке рішення викликане всіма тими неприємними ситуаціями, які в місті склалися з недобудовами. “Для того, щоб їх добудувати, нам треба з міського бюджету взяти мільярд гривень, яких у нас немає. Але ці кошти є, наприклад, в області. І взагалі, це питання має бути на контролі в держави і мають бути якісь державні гарантії, бо бувають всілякі ситуації. Тому ми звертаємося до Верховної Ради, щоб вона це питання врегулювала на державному рівні”, – зазначила Попсуй.

Очільниця Ірпеня додала, що міська влада може допомогти інвесторам довгобудів лише в межах своїх можливостей: наприклад, забезпечити підведення до будинків комунікацій водоканалу, звільнити від сплати пайової участі в розвитку інфраструктури міста, “піти на поступки, пільги”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.