Ірпінська фіскальна служба отримала нового керівника

6 Березня 2019
Фото взято з сайту 04597

Ірпінське управління Головного управління державної фіскальної служби у Київській області очолив Андрій Хвасенко. Про це повідомляє сайт міста Ірпеня 04597.

Очільника Ірпінського фіскального управління представив заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Віталій Синяков.

Він зазначив, що Андрій Хвасенко зарекомендував себе як професійний та фаховий керівник здатний до результативної роботи. Також під час виступу Віталій Синяков зауважив, що головне від ДФС очікують, виконання своїх основних функцій – забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів, запровадження нових електронних сервісів, впровадження сучасних технологій та методів адміністрування податків, підтримки конструктивного діалогу з бізнесом.

 Зі свого боку Андрій Хвасенко подякував за високу довіру та запевнив присутніх у розумінні завдань, які поставлені перед працівниками фіскальної служби. Він наголосив, що своїм першочерговим завданням на цій посаді є вдосконалення форматів роботи податківців, дотримання принципу партнерства і довіри у роботі із платниками.

Bookmark the permalink.

Comments are closed