Ірпінець доїхав до Франції на велосипеді

24 Грудня 2017

71-річний мешканець Ірпеня Микола Цяпкало цієї осені відвідав свого онука, який навчається у Парижі. Доїхав він туди на велосипеді. 

 

“Коли є велике бажання, то жодні перешкоди на шляху – не проблема. Приємно, що поруч із нами живуть люди, які дотримуються саме такого принципу у житті. 71-річний мешканець Ірпеня, стоматолог із 40-річним стажем Микола Цяпкало цієї осені відвідав свого онука, який навчається у Парижі. Нічого б дивного, якби… не дістався він до Франції на велосипеді!”, – розповів мер Ірпеня Володимир Карплюк на своїй сторінці у соцмережі.

 

За місяць Микола Цяпкало на своєму велосипеді подолав усю Європу. Проїхав Польщу, Німеччину, Францію – загалом 2 тисячі кілометрів. Із собою віз палатку, спальний мішок, туристичний газовий балон. Витрачав 5-10 доларів на день. А після закінчення своєї велоподорожі подарував велосипед онуку. Повертався додому вже літаком.

 

“Думаю, це гарний приклад для кожного, хто вагається зробити крок до своєї мети.
Не бійтесь здійснювати мрії – скільки б років Вам не було і де б Ви не жили! Особливо, напередодні новорічно-різдвяних свят. І не забудьте відвідати своїх рідних!”, – зазначив Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed