Ірпінці пропонують зробити ландшафтний дизайн при в’їзді в місто

13 Вересня 2018

Ірпінці пропонують зробити ландшафтний дизайн при в’їзді в Ірпінь. Таке звернення до міської ради нещодавно було зареєстроване на офіційному сайті Єдиної системи місцевих петицій.

 “При в’їзді в Ірпінь хочеться бачити красу нашого міста і піднімати собі настрій. Однак при великій рекламі того, що це місто парків, сам в’їзд виглядає убого і некрасиво, просто як висушена, покинута земля. Маються на увазі 3 великих клумби, на яких розташовані два хреста Господу Ісусу Христу, прямо біля Водоканалу. Це місце повинно виглядати як візитна картка міста, як повага до Бога і жителям Ірпеня, бажання доставити їм радість. Вимагаємо у мерії виділити фінанси на благоустрій цих трьох великих клумб і всієї ділянки на під’їзді до міста. А також, як варіант, виділити гроші забудовників як пайової участі, щоб зробити повний ландшафтний дізайн.Чтоби в’їзд в місто говорив багато про саме місто”, – йдеться у петиції.

Як відомо, ландшафтний дизайн надзвичайно важливий в сучасному світі. За допомогою ландшафтного дизайну можна зробити територію міста Ірпінь не просто красивою, а ексклюзивною і оригінальною, причому незалежно від пори року. Навіть погана погода не зіпсує враження від якісно оформленої ділянки, за всіма нормами і стандартами. Архітектурні рішення будуть радувати око і створювати унікальну атмосферу.

До кінця голосування залишилось 88 днів. Нагадаємо, що для того, аби петиція була розглянута на сесії Ірпінської міської ради, потрібно 300 голосів.

Bookmark the permalink.