Ірпінці платитимуть за воду по нових тарифах

Жителі приватного сектора, бюджетні організації та інші підприємства Ірпеня будуть платити за воду за новим тарифом — 5,496 гривень за м3, замість діючого 4,668 гривень за м3. У той же час для жителів комунального сектора тариф підніметься з 4,94 до 5,80 гривень за м3. Про це повідомляє Ірпінський портал.
DSC08461

На балансі КП «Ірпіньводоканал» знаходяться водопровідні та каналізаційні мережі і споруди міст Ірпінь, Буча, селища міського типу Гостомеля і села Ворзель. На обслуговуванні підприємства — 77 460 приватних господарств і квартир і 900 підприємств різних форм власності.

Крім тарифів на холодну воду зміняться й ціни на централізоване водовідведення. За м3 жителі приватного сектора, бюджетні організації та інші підприємства будуть платити менше: 8,796 гривень, замість раніше встановленого тарифу в 10,104 гривень. Також повідомляється, що для жителів комунального сектора на водовідведення встановлять тариф в 9,29 замість 10,7 гривень за м3.

Причиною коригування тарифів назвали зміну найбільших статей витрат по структурі діючого тарифу на водопостачання та водовідведення, а саме: підвищення вартості електроенергії, підвищення мінімальної заробітної плати, збільшення податків, зменшення вартості послуг з транспортування стоків і зменшення нарахувань на заробітну плату.

 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.