Вчора у міській бібліотеці Ірпеня відбулася зустріч з письменником Іваном Драчем.
“Це було щось неймовірне! На зустріч з поетом прийшло біля сотні людей. Лунали вірші, звучали пісні. Автор з задоволенням читав свої нові твори, відповідав на запитання. Дві години спілкування з Іваном Федоровичем Драчем минуло непомітно. Дякуємо редакції «Ірпінського вісника», міському відділу культури за організацію вечора. Сподіваємося, що зустрічі з класиками в Ірпінській міській бібліотеці стануть традиційними”, – дізнаємося з повідомлення у Фейсбук.
“Роки не змінюють Івана Драча – такий же імпульсивний, критичний, іронічний. Людина, яка не терпить фальші, помпезності. Інтелектуал, який, неначе, соромиться своїх енциклопедичних знань”, – ділиться враженнями від зустрічі з класиком Данута Костура.