Ірпінь звертається до КОДА з проханням відремонтувати вулицю Технологічну

Ірпінська міська рада звернулась до Київської обласної державної адміністрації з проханням відремонтувати дорогу по вулиці Технологічній. Ця дорога є дорогою загального користування державного значення, тому її фінансування здійснюється з державного бюджету.

За словами в.о. міського голови Ірпеня Анастасії Попсуй, ця дорога має дуже важливе значення, адже з’єднує декілька населених пунктів. “Дорога по вул. Технологічна має стратегічне значення, адже нею користуються мешканці міст Житомирської та Київської областей, вона об’єднує такі населені пункти, як Буча, Ірпінь, Ворзель, Коростень та інші”, – йдеться у листі-зверненні до голови КОДА Михайла Бро-Айріяна.

До слова, Кабінет Міністрів України цього року виділив 253,4 млн. грн. на інфраструктурні об’єкти і дороги, що становить 4% від загального бюджету на ці цілі по всій Україні. Також на ремонт доріг державного значення в 2019 році планується витратити близько 20 млрд. гривень із загальної суми 33,4 млрд. гривень на дороги державного значення, передбачені в Дорожньому фонді.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.