Ірпінь запроваджує систему енергозбереження

Незабаром енергоефективність соціальних об’єктів Ірпеня збільшиться до 60%, а щорічна економія бюджетних коштів за попередніми підрахунками становитиме близько 12 млн. грн. Це стане можливим із запровадженням у місті системи енергозбереження. Робоча комплексна нарада та презентація у рамках цього проекту відбулася вчора.  Про це повідомляє перший заступник міського голови Дмитро Христюк.

13315735_887383811390150_5878069035360436809_n

«Впровадження системи енергозбереження та енергоменеджменту є надзвичайно важливим завданням, адже вже з наступного року ми зможемо заощаджувати значні кошти міського бюджету за рахунок економії енергоресурсів. Для цього ми розробили комплекс спеціальних заходів, розпочали енергоаудит, вводимо посаду енергоменеджера», – заявив Дмитро Христюк.

Енергоаудит був проведений у 33 об’єктах комунальної власності Ірпеня: школах, дитячих садочках, медичних закладах та закладах культури. Виявлено проблемні місця з точки зору енергоефективності кожного з них. «Невдовзі нам нададуть можливі рішення, як скоротити споживання електричної та теплової енергії. Десь, можливо, треба зробити утеплення, десь – замінити освітлення чи елементи системи опалення. Десь будуть потрібні серйозні реконструкції, а десь – капітальні ремонти», – відмітив Христюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.