Ірпінь відвідала делегація європейських залізничників (відео)

Ірпінь відвідала делегація керівників залізниць Молдови, Литви, Польщі та Австрії. В Україну вони приїхали на запрошення керівництва Укрзалізниці з нагоди професійного свята українських колег. Залізничники цих та інших європейських країн одні з перших підставили потужне плече допомоги Україні у непростий воєнний час.

Євген Лященко, голова правління АТ «Укрзалізниця»:

«Починаючи з гуманітарної допомоги, закінчуючи відкриттям сполучення та розвиненням цього сполучення. Особливо останній місяць- це Молдова і Румунія. Дуже інтенсивна робота йде. 2022-ий рік- це Польща».

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин показав гостям зруйновані об’єкти міста. Вони побували також і біля  історичного залізничний мосту, через який було здійснено перші евакуації мешканців під час бойових дій на Київщині. Саме тут загарбники розстріляли евакуаційний потяг, який прямував за людьми до Ірпеня. А потім підірвали і міст.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Сьогодні більше був акцент на наших, українських залізничників, які допомагали в евакуації. І ми розповіли, коли вони перші зробили залізне містечко, там де проживали наші мешканці. Ми хочемо подякувати керівництву Укрзалізниці і нехай усі бачать, що у той час Укрзалізниця нашому місту надала максимальну допомогу».

Колеги українських залізничників зізнаються, екскурсія була дуже емоційною. Було важко і сумно було дивитися на катастрофу, заподіяну російським агресором.

Егідіюс Лазаускус, генеральний директор АТ «Литовські залізниці»:

«Знаючи про силу громадян вашої країни, я впевнений, що ця війна закінчиться. І я дуже радий, що наші колеги з Укрзалізниці допомагають відбудовувати країну і продовжують працювати. І я впевнений, що ми й надалі будемо співпрацювати», — зазначив генеральний директор литовської залізниці.

Таку ж думку висловив і керівник молдовських залізничників.

Олег Тофілат, генеральний директор ДП «Залізниця молдови»:

«Це наш обов’язок — триматися разом з нашими українськими братами і допомагати, чим тільки можемо: покращувати логістику, інші речі, які наближатимуть перемогу. І я дуже вдячний працівникам Укрзалізниці за те, що вони роблять щодня».

І вітаю усіх залізничників з Днем залізничника. Перемога за нами!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.