Ірпінь та Мілуокі стали містами-побратимами

15 березня 2018 року мер міста Ірпінь Володимир Карплюк та мер міста Мілуокі Том Баррет підписали у США угоду про співпрацю. Відтепер Мілуокі та Ірпінь є містами-побратимами і розвиватимуть співпрацю в економічній, інфраструктурній та соціальній сферах. Про це повідомляється на офіційному сайті Ірпінської міської ради. 

Церемонія підписання Угоди відбулася у приміщенні мерії Мілуокі. Виступаючи перед  підписанням документа, Том Барретт зазначив, що Мілуокі радий приймати делегацію Ірпеня і бути партнером українському місту, наголосивши при цьому на важливості такої співпраці. 

Мер Ірпеня Володимир Карплюк розпочав  свій виступ зі слів державного гімну України. “В гімні України є слова: “Душу й тіло ми положим за нашу свободу, – сказав він. – Ви знаєте, що сьогодні народ України захищає свою свободу на кордоні з Росією. Хочу подякувати всьому американському народу і жителям Мілуокі за підтримку України у цій нелегкій боротьбі”.

Оцінюючи значення події для Ірпеня, Володимир Карплюк зазначив: “Наша делегація має надзвичайно важливу місію. Сьогодні ми створюємо ефективну платформу для професійного і дружнього спілкування між містами-побратимами Ірпінь і Мілуокі. Ірпінь має стійке прагнення до розвитку та імплементації найкращого світового досвіду та демократичних цінностей, які зробили США величною країною”.

Мер Ірпеня подякував американським партнерам за теплий прийом і наполегливу професійну роботу щодо налагодження співпраці між містами та висловив надію, що  така співпраця не тільки сприятиме розвитку міст, а й допоможе зміцненню миру і дружби у світі.

Як відомо, Мілуокі став сьомим закордонним містом-побратимом Ірпеня. Ірпінь вже співпрацює з містами: Борна (Німеччина), Піш (Польща), Алітус (Литва), Паневежис (Литва), Молодечно (Білорусь) та Мцхета (Грузія).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.