Цієї суботи наше місто святкувало ювілей Валентини Гаврилівни Кулініч. Неймовірно, але цій красивій та енергійній пані виповнилося 95 років! Вона – жінка-феномен, ветеран війни, учасник боїв за Сталінград, Ростов-на-Дону, Дрезден, почесний громадянин міста Ірпеня, член Ірпінської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій.
Святкування проходило в Національному університеті державної податкової служби України. Валентина Гаврилівна – ветерана праці навчального закладу. Вона викладала у технікумі, який, як відомо, був предтечею Університету. В.о. ректора НУДПС України Павло Пашко вручив іменинниці орден.
Привітати Валентину Кулініч прийшли представники міської влади – перший заступник міського голови Микола Головкевич та керуючий справами виконкому Максим Плешко. Від колективу КМЦ «Сузір’я» лунали музично-танцювальні композиції.
Хочеться додати, що ювілярка живе повноцінним життям, займається громадською роботою – очолює об’єднання ветеранів війни та праці «Пам’ять». Дай, Боже, їй здоров’я і ще багато років життя!