Ірпінь прозвітувався про відновлення постраждалого житла мешканців громади

В Ірпінській громаді, де внаслідок російської агресії було зруйновано понад 70% інфраструктури, активно проводиться відновлення житлового фонду. Подробиці відновлення житла розповів у своєму Facebook перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

“Внаслідок російської агресії було пошкоджено всього 3247 житлових будинків. 1130 приватних будинків потребували поточного ремонту. З них вже частково відновлено 360 на загальну суму 27,2 млн грн. В межах обласної програми «Відновлення приватних будинків» продовжується ремонт 38 приватних будинків в межах вулиць Багірова та Гостомельське Шосе. Було повністю зруйновано 1483 приватних будинки. З них, в межах обласної програми «Відновлення приватних будинків» продовжується відбудова з нуля 42 приватних будинки. Крім того, за рахунок обласної Програми відбудови приватного сектору, продовжується будівництво 12 приватних будинків на місці повністю зруйнованих”, — зазначив перший заступник Ірпінського міського голови.

IMG_0901
IMG_0906
IMG_0907

“У квітні 2022 року в Ірпені було 515 багатоквартирних будинків, які потребували поточного ремонту. Станом на жовтень 2023 року вже відновлено 499 багатоповерхових будинки на загальну суму 455,9 млн грн за рахунок Резервного фонду державного бюджету, обласної субвенції, міжнародних партнерів, благодійних організацій та програми «Віднови Дім». 19 із 39 багатоквартирних будинків, що підлягали демонтажу, вже демонтовано. Нове будівництво демонтованих будинків у переважній більшості вже проектується. Також демонтовано 146 приватних будинків за підтримки ПРООН та майже 55 за рахунок місцевого бюджету та силами УЖКГ «Ірпінь». Із 80 багатоквартирних будинків, що потребували капремонту, по 7-ми будинках тривають капітальні ремонти в межах ініціативи Президента-UNITED24. Ще 48 багатоповерхівок подані на держпрограму «Фонду ліквідації наслідків збройної агресії», по 22 будинках затверджено фінансування, по 11 з них тривають роботи з капітального ремонту”, — повідомив Андрій Кравчук.

IMG_0902
IMG_0903
IMG_0904
IMG_0908

“Крім того, в рамках співпраці з міжнародними донорами тривають відновлювальні роботи з капітального ремонту по 2 багатоповерховим будинкам та 1 гуртожитку. Наприкінці жовтня також розпочнуться капітальні ремонти ще 3 багатоповерхівок в рамках співпраці з Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine). По програмі «єВідновлення» 1320 власників пошкодженого житла отримали компенсацію на загальну суму 130,7 млн грн, а також вже сформовано та видано 23 житлових сертифікати на придбання нового житла взамін повністю зруйнованого на загальну суму 91,9 млн грн”, — додав перший заступник Ірпінського міського голови.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.