Ірпінь пам’ятає!

26 квітня – 30-ті роковини найбільшої техногенної катастрофи в історії людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ірпінська міська рада повідомляє про низку заходів цієї скорботної нагоди.

13081584_10208942466309712_1790432659_n

З 22 по 28 квітня ірпінці та гості міста зможуть відвідати тематичні виставки: книжково-ілюстративна виставка «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі» (Центральна бібліотека), книжкова виставка «Заграва над Прип’яттю» (Коцюбинська філія центральної бібліотеки), виставка-реквієм «Чорнобиль нагадує, Чорнобиль попереджає (Ірпінська дитяча бібліотека), виставка – спомин «Той квітень не забути нам ніколи» (Ворзельська філія центральної бібліотеки).

У день річниці трагедії на ЧАЕС, 26 квітня, відбудеться низка заходів:

12:00 – Міжнародний день пам’яті Чорнобиля (вул. Свято-Покровська. Паркова зона біля пам’ятника);

14:00 – тематичний захід до річниці Чорнобильської аварії «Чорнобиль – присмак гіркоти» (Центральний будинок культури) та мітинг-реквієм, присвячений 30-річчю трагедії на Чорнобильській АЕС («Уваровський дім» у смт Ворзель);

15:00 – Чорнобильська аварія 30 років потому (Будинок культури смт. Гостомель).

Також у міському парку ім. В. Правика відбуватиметься мітинг-реквієм «Дзвони Чорнобиля», у Гостомельській філії центральної бібліотеки – акція пам`яті «Голосить дзвін стривожено у квітні», і Ірпінському історико-краєзнавчому музеї – виставка «Тягар Чорнобильського неба» (Пам’яті письменників Данила Кулиняка і Миколи Кузьменка та всіх, хто помер внаслідок аварії на ЧАЕС).

Запрошуємо разом зі скорботою вшанувати пам’ять тих, кому ми завдячуємо своїм здоров’ям та життям.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.