Ірпінь отримав власне обладнання для гуманного відлову тварин

КП “Служба захисту та лікування тварин” отримала повний комплект обладнання для гуманного відлову безпритульних тварин – шприцемет, спеціальні шприци та петлі. Ідея закупівлі такого обладнання для міста стала однією з переможних у проекті “Громадський бюджет-2016”.

“Цей проект був впевненим лідером серед інших проектів у своїй ціновій групі і переміг. Я дуже вдячна всім, хто голосував, а міському керівництву за те, що ми маємо можливість реалізовувати такі проекти”, – написала автор ідеї, керівник КП “Служба захисту та лікування тварин” Ірина Мурга на своїй сторінці у Фейсбук.

Проект переміг у категорії малих проектів – до 50 тис.грн. Обладнання придбали за 34 800 грн. За словами Ірини Мурги, саме зараз готується проведення тендеру на покупку службового автомобіля для КП “Служба захисту та лікування тварин”. Наступним кроком стане зарахування до штату підприємства фахівця з відлову тварин. Тоді міське комунальне підприємство зможе власними силами здійснювати відлов безпритульних чотирилапих, їх стерилізацію та вакцинацію.

Варто зазначити, що зараз в Ірпені діє програма “Тварини у місті”. У її рамках відловлюють та стерилізують безпритульних собак. Це здійснюють фахівці з Києва. У міському бюджеті на це передбачено близько 100 тис.грн на рік. Від початку 2017-го в Ірпені уже стерилізували понад 60 собак. Налагодивши гуманний відлов та стерилізацію власним комунальним підприємством, ці кошти залишатимуться в Ірпені, а не будуть перераховуватися іногороднім комунальним підприємствам.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.