Ірпінь отримав Сертифікат про приєднання до ініціативи Європейського Союзу “Мери за економічне зростання”

20 Червня 2017

20 червня відбулася церемонія вручення сертифікатів про приєднання до ініціативи Європейського Союзу “Мери за економічне зростання”.

У заході взяли участь: керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Андрій Літвинов, представники Ірпінської Агенції розвитку. Варто зазначити, що дана ініціатива спрямована на підтримку та розвиток місцевої економіки країн “Східного партнерства”, зокрема, сприяння діяльності мерів та муніципалітетів на місцевому рівні задля економічного зростання, створення нових робочих місць, розвитку їх потенціалу і технічних навичок. Для України загальний бюджет конкурсу для відбору проектів в рамках ініціативи ЄС становить 4,5 млн. євро, тривалість проектів – від 18 до 48 місяців. У рамках програми ЄС “Мери за економічне зростання” Ірпінською Агенцією Розвитку був поданий проект на грант для міста зі створення “Центру Креативного Підприємництва”.

У цьому проекті пропонується створення креативного простору “Територія “I-Smart”, бізнес-інкубатору з молодіжного підприємництва, школи дизайну “Irpin Design School”, створення школи з написання грантових заявок “Creative Grants School”, медіа-простору та профорієнтаційної молодіжної школи “Irpin Media School”, запровадження віртуальних туристичних турів й маршрутів з використанням хмарних технологій по Ірпеню “Віртуальні мандрівники”.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed