Ірпінь готуватиме заявку на Євробачення

Місцем проведення Євробачення в Ірпені може стати Університет державної фіскальної служби України, вважає керівник фракції Нових облич Максим Плешко.

“За державні кошти треба закінчити стадіон, зробити над ним накриття. На період Євробачення – студентів на канікули. Гуртожиткам і всій базі – ремонт. Євробачення закінчилося – у державній власності залишився комплекс і гуртожитки, де студенти далі житимуть в європейських умовах. Під цю тему і електроавтобуси до Києва по Університетській можна організували. Думаю, університет та його профільне відомство тільки за будуть. Це у ВУЗ нове життя вдихне. Сорбона позаздрить!”, – розмірковує радник Ірпінського міського голови.

Як відомо, пропозиція мера Ірпеня Володимира Карплюка і жартівливі коментарі під його блогом стали приводом для того, щоб про Ірпінь заговорили на 95-тому кварталі. Сам Плешко вважає, постановка в один ряд Ірпеня з Києвом, Дніпром, Одесою і Херсоном у найбільш рейтинговому гумористичному шоу – це успіх.

“Хто не випив за Джамалу, хай першим камінь кине”, – пожартував радник мера Плешко з приводу того, що у 95-тому кварталі вважають, що “мер Ірпеня бухає”.

Більш детально дивіться у відеосюжеті “Чисто News”:

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.