Генпрокуратура не хоче підтверджувати слова Луценка про сплату Карплюком 30 мільйонів гривень

Генеральна прокуратура України не надала відповідь на адвокатський запит щодо підтвердження слів Генпрокурора Луценка про сплату Володимиром Карплюком 30 мільйонів гривень. Про це очільник “Нових облич” повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

“12 серпня 2019 року мій адвокат звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою надати підтвердження слів Генпрокурора Луценка про сплату Карплюком 30 мільйонів гривень.
Відповіді досі немає. Тож, нагадую Юрію Віталійовичу, що згідно ст. 24 ЗУ “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, Ви зобов’язані надати відповідь на даний адвокатський запит протягом 5 днів”, – розповів Карплюк.

Ці 5 днів минули 16 серпня. Відповідно до чинного законодавства, за ненадання відповіді на адвокатський запит передбачена адміністративна відповідальність.

Як відомо, перед парламентськими виборами проти Володимира Карплюка використовувалися різні брудні технології. Але вершиною стало “прокурорське мочилово”, яке вразило громадськість високим рівнем політичного тиску на Карплюка, як на кандидата та лідера політичної партії “Нові Обличчя”.

Напередодні дня голосування, 19 липня 2019 року на в’їзд в місто Ірпінь приїхав Генеральний прокурор України Юрій Луценко з камерою телеканалу 1+1. Пан Луценко записав коментар на фоні в’їзної таблички “Ірпінь”. У своєму коментарі він сказав, що Карплюк сплатив тридцять мільйонів гривень до бюджету штрафів, а ще сімдесят мільйонів чекає до сплати. У свою чергу, очільник “Нових облич” спростовує цю інформацію.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.