Громадські слухання щодо пайової перенесли

27 Грудня 2016

Громадські слухання щодо використання Ірпінською міською радою пайової участі замовників будівництва у розвитку інженерної, соціальної інфраструктури та будівництва школи, заплановані на 28 грудня 2016 року, перенесено на 25 січня 2017 року. Про це повідомляється на сайті Ірпінської міської ради. 

обговорення

Нещодавно відбулося засідання організаційного комітету з підготовки громадських слухань, на якому виступили голова Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради М.М. Ковальчук та заступник голови Ради учасників АТО при Ірпінському міському голові А.А. Головенко. Вони повідомили, що через участь у зборі гуманітарної допомоги для військовослужбовців в зону АТО їм забракло часу та можливості провести збори їхніх громадських організацій для обговорення та вивчення питань, що виносяться на громадські слухання. Саме тому ними була подана пропозиція щодо перенесення даних слухань з 28 грудня 2016 року на 25 січня 2017 року.

Як повідомляється, голова Громради Микола Ковальчук також зауважив, що 30% підписів на підтримку проведення громадських слухань були зібрані на останньому засіданні Громадської ради 6 грудня 2016 року, хоча питання про ініціювання громадських слухань на засідання не було винесено.

На основі протоколу засідання організаційного комітету з підготовки громадських слухань №2 від 26 грудня 2016 року громадські слухання, які були заплановані 28 грудня 2016 року переносяться на 25 січня 2017 року на 18:00 годину. Дане рішення прийнято шляхом голосування, за яке одноголосно проголосували всі члени комітету, присутні на засіданні.

Bookmark the permalink.

Comments are closed