Фонд родини Сайферсів наддав фінансову допомогу 100 українським родинам

photo_2022-12-27_18-14-16

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України родинний фонд «Cifers Foundation» постійно підтримує Україну, надаючи систематичну допомогу її захисникам і цивільним громадянам. У рамках благодійного проєкту Фонду одноразову персональну допомогу в розмірі від 100 до 5000 доларів отримали 100 українських родин. До кінця року Фонд планує надати таку допомогу ще 100 родинам. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.

«Наша родина висловлює вдячність родині Сайферсів за надання фінансової підтримки нашій сім’ї. На сьогодні, у період повномасштабної війни, ми знаходимося в Україні, і для мене, багатодітної мами, це дуже важливо. Дякую», – пише Світлана Жаворонкова.

«Завдяки Фонду Сайферсів зі США 10 родин із різних сіл Чаплинського, Каховського, Білозерського, Херсонського районів, В. Лепетихи і Нової Каховки отримали пряму фінансову допомогу у 2200 гривен. Серед них – і родина в окупації з немовлятком, якому 20(!!!) днів», – доповнює Лариса Польська, голова правління Фонду громади міста Херсона «Захист».

«Усе  життя буду вдячна, що ми в безпеці та можемо допомагати країні нашій рідненькій у цей нелегкий час. Дякую за те, що діти малюють, не чують вибухів та мають можливість повернутися після перемоги додому й будувати нову країну. Хочу, щоб усі дізналися про ту величезну допомогу, яку надає родинам за кордоном та українській армії Фонд Сайферсів», – дякує Світлана Чаурова.

Щомісяця на адресу родини Сайферсів надходять десятки схожих дописів. Крім фінансової допомоги, люди дякують за оперативну допомогу українській армії та представникам територіальної оборони, за підтримку української освіти і культури – зокрема, за організацію творчих виставок і друк дитячих книжок.

До кінця грудня Фонд родини Сайферсів планує надати фінансову допомогу ще 100 українським родинам, які потрапили у складну життєву ситуацію через російську агресію (згідно з критеріями програми), але у Фонді попереджають, що терміни надання цієї допомоги можуть бути зміщені через проблеми з електропостачанням: відсутність світла і зв’язку викликає затримки в обробці електронних заявок. Однак усі отримані заявки будуть неодмінно опрацьовані.

Адміністрування допомоги в Україні здійснює благодійна організація «Національна мережа розвитку локальної філантропії».

Нагадаємо, раніше фонд «Cifers Foundation» організував у Центрі візуальних мистецтв Лонгвудського Університету та в аеропорту Вашингтону виставки малюнків українських дітей, зокрема й юних мешканців Ірпеня та Приірпіння. 

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.