Фіскальний університет співпрацюватиме з Ірпінською молодіжною громадською радою

20160815-DSC09300-2

Сьогодні в.о. ректора Університету ДФС України Антон Монаєнко та депутат Ірпінської міської ради Сергій Когут провели робочу зустріч щодо налагодження співпраці між університетом та Ірпінською молодіжною громадською радою. Про це повідомляють на сайті закладу освіти.

За підсумками зустрічі було визначено декілька важливих напрямків роботи, зокрема, включення студентів УДФСУ до складу Ірпінської молодіжної громадської ради та забезпечення їх стажуванням в Ірпінській міській раді.

Крім цього, як повідомляється, студенти університету зможуть стати помічниками депутатів на громадських засадах, а також, за сприяння Ірпінської міської ради, взяти участь у міжнародних навчальних обмінах з питань екології та формування лідерських якостей з розвитку місцевого самоврядування тощо.

Як відомо, нещодавно студенти «Юридичної клініки» УДФСУ розпочали надавати безкоштовну юридичну допомогу населенню у Центрі надання адміністративних послуг Ірпінської міськради. За консультацією можна звертатися у ЦНАП щосереди з 08:00 до 12:00.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.