Ексголова ОВК 95-го округу Куценко зник із документами необхідними для ліквідації комісії, – ЗМІ

Під час позачергових виборів до парламенту у 2019 році, Святослав Куценко очолював окружну виборчу комісію одномандатного округу №95.  Майже пів року він не надає необхідних документів для передбаченої законом ліквідації ОВК. Про це повідомляє “Рупор Київщини”.

Варто зазначити, що згідно з законом, керівник окружної виборчої комісії повинен не пізніше, ніж через п’ять днів після офіційного оголошення результатів виборів народних депутатів України звернутися до державного реєстратора з заявою про держреєстрацію припинення юридичної особи – ОВК.

За інформацією джерела, Святослав Куценко з заявою про припинення ОВК звернувся, проте не подав передбаченого законодавством пакету документів. Через це процедура ліквідації ОВК не була завершена.

Як відомо, даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань підтверджено, що окружна виборча комісія 95-округу ще з 13 серпня 2019 року перебуває в стані припинення.

Нагадаємо, після голосування на парламентських виборах Святослава Куценка звинувачували в тому, що він змушував членів ОВК приймати й виконувати незаконні рішення, а також зривав підрахунок голосів, не видаючи на дільниці спецпакування, без якого не можна було законно передати бюлетені до ОВК.

Виборчу комісію Куценко очолив за квотою ВО «Батьківщина», хоча безпосередньо перед тим, на президентських виборах, був секретарем ОВК від Зе-команди. 

Раніше, в листопаді 2017 р., жителі Ірпеня ініціювали відкликання депутата Куценка з Ірпінської міської ради. На думку виборців, його діяльність не відповідала передвиборній програмі, депутат не виконував своїх обіцянок та обов’язків. Територіальна виборча комісія позбавила Куценка мандата. Адміністративний та Апеляційний суди, куди звертався колишній депутат, підтвердили законність рішення ТВК

Подальша політична “діяльність” Куценка керується й фінансується власником інтернет-провайдера “Бест” і телеканалу “Погляд” Олексієм Зіневичем. Останній відомий широкій громадськості як фігурант гучного корупційного скандалу, пов’язаного з незаконним заволодіння землею в Лісовій Бучі та захопленням частини бучанської вулиці. У зв’язку з цим, а також через тиск на ЗМІ Приірпіння США позбавили Зіневича в’їзної візи

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.