До народних депутатів – за правдою

Учора, 16 червня, представники Коцюбинського та Ірпеня відвідали пленарне засідання Верховної Ради України, щоб зустрітися з парламентарями Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Ціль зустрічей – обговорити кризову ситуацію в Коцюбинському, спробувати разом знайти вихід з глухого політичного кута.

Як відомо, останні кілька місяців у селищі триває протистояння. Усунута з посади селищного голови через процедуру недовіри Ольга Матюшина, намагається відновитися при владі. Перше, що вона почала робити, –  перешкоджає реалізації інфраструктурних проектів, які вже почалися у селищі за ініціативи ГО «Нові обличчя» та Ірпінської міської ради.
Поки одні люди працюють – Матюшина блокує ремонт вулиці Залізнична, паркану біля кладовища, реконструкцію парку біля Будинку культури. Дійшло до того, що порвали плакат з проектом парку і нищать квіти на клумбах, які висаджують представники «Нових облич». Руйнувати чужу роботу – це точно не на користь селища. Крім цього, на національному рівні розгорнута інформаційна кампанія з дискредитації регіону Приірпіння, а особливо Ірпеня та Коцюбинського.
Ситуацію потрібно вирішувати. Тому делегація з Приірпіння на чолі з секретарем Коцюбинської селищної ради Юлією Главацькою, членом виконкому селища та депутатом Ірпіньради Богданом Слюсаренком, депутатом та радником мера Ірпеня Анастасією Попсуй відвідала парламент.Вони ознайомили членів профільного комітету з реальним станом справ у селищі та вимогами його громади – вирішення ситуації виключно в законодавчому полі. А за умов дострокових перевиборів, провести повне «перезавантаження влади» – і голови селища, і місцевих депутатів.

viber image1

“Нам пообіцяли, що питання про призначення позачергових виборів селищного голови буде винесене на засідання комітету. Ми надали членам комітету звернення з майже 3000 підписами мешканців селища щодо призначення перевиборів селищного голови. Дивним чином ці підписи забрали у нас при обшуці, але ми назбирали нові. Всі народні депутати спілкувалися, як дійсно народні обранці. А от депутат від БПП майже вигнав нас з кабінету. Сказав, що ми побили Матюшину і йому це сказала Червакова. Всі в один голос підтвердили, що інтереси Матюшиної відстоює Червакова. І якби Червакова не ввела всіх в оману, то такої незаконної постанови про розпук селищної ради б не було”, – повідомила Юлія Главацька

Приірпінцям вдалося поспілкуватися з головою парламентського комітету Сергієм Власенком, нардепами Андрієм Рекою, Олексієм Гончаренком, Сергієм Кудлаєнком, Віталієм Курило, Олегом Березюком та іншими. Їм та іншим колегам було передано пакети документів з усіма доказами проблем Коцюбинського та бездіяльності екс-голови Ольги Матюшиної. Народні депутати вислухали позицію представників Приірпіння та погодилися знову вивчити це питання – тепер вже неупереджено, з аргументами іншої сторони. В кулуарах парламенту деякі депутати відверто зізналися, що за Ольгою Матюшиною стоять серйозні лобісти, як з Верховної Ради, так і поза її межами, і вони активно впливали на формування упередженої позиції комітету щодо нашого регіону та місцевої громади.

«Мені дуже імпонує, як ви налаштовані на неконфліктне вирішення питання Коцюбинського. – сказав при спілкування народний депутат Андрій Река. – Адже ситуація, що склалася у вас в регіоні дуже непроста і резонансна. Це видно навіть з того, як окремі народні депутати намагаються втручатися у ваші справи, та які судові та адміністративні рішення ми маємо сьогодні. Але обіцяю, що ми ваш запит без уваги не залишимо».

viber image4

viber image3
Як стало відомо за кілька годин після цієї розмови, Андрій Река та його колеги провели консультації з іншими членами Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, а також з його головою Сергієм Власенком та вирішили ще раз публічно зустрітися з членами громади Приірпіння на черговому засіданні профільного комітету, щоб разом розібратися із проблемами самоврядування Коцюбинського. Засідання з даного питання заплановано на початку липня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.