Діти з Приірпіння відправились на відпочинок на Хмельниччину

45 дітей із Приірпіння, які належать до пільгових категорій, розпочали свій відпочинок у санаторії “Лісова пісня”, що на Хмельниччині (Кам‘янець-Подільський р-н, село Привороття Друге). Відпочиватимуть вони за кошти Ірпінського міського бюджету.

Про це розповіла начальник cлужби у справах дітей та сім’ї міської ради Алла Терещенко, повідомляє Інформаційне агентство ITV.

“На дітей чекають цікаві екскурсії, спортивні змагання, культурно-масові заходи, які зроблять відпочинок незабутнім”, – запевнила вона.

Заклад, куди повезли дітей, розташований на території Національного природного парку “Подільські Товтри”, який завдяки великим масивам букових пралісів із 2017 року зарахований до Cвітової спадщини ЮНЕСКО.

“Цього року на відпочинок та оздоровлення неповнолітніх, що належать до соціально незахищених категорій, із міського бюджету виділено понад 1,5 млн гривень. На сьогоднішній день це дозволило оздоровити в дитячих таборах у різних регіонах України та в пришкільних таборах більше 700 дітей”, – додала Терещенко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.