![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/87175116_2688957378057434_9021883777990787072_o-1.jpg)
Четвертий рік поспіль в Ірпені реалізовуватимуть проекти в рамках Громадського бюджету. Міську цільову програму на 2020-2023 роки затвердили на сімдесят восьмій сесії Ірпінської міськради.
Окрім того, в рамках розподілу бюджету, депутати виділили майже 900 тис. гривень на комп‘ютерну техніку для ірпінських шкіл та два з половиною мільйони – на придбання меблів для початкових класів. Загалом на 78-ій сесії міськради було розглянуто 90 питань. Засідання пройшло швидко та спокійно.
Детальніше – у сюжеті Інформаційного агентства ITV:
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!