Депутати Бучанської райради перейнялися підтримкою ЗСУ (відео)

Підтримка ЗСУ та боротьба зі злочинністю – головні питання на позачерговій 21-й сесії Бучанської райради. Керівник Бучанської окружної прокуратури Андрій Турбар відзвітував перед районними депутатами про результати роботи за останній рік.

Андрій Турбар, керівник Бучанської окружної прокуратури:

«За 10 місяців 2023 року прокурорами скеровано 487 обвинувальних актів до суду. З них на пріоритетних напрямках: 13 кримінальних проваджень у сфері протидії розкраданню бюджетних коштів, 23 кримінальні провадження щодо корупційних правопорушень, 1 — у сфері земельних відносин, 8 — з питань охорони навколишнього природнього середовища».

На позачерговій сесії зібралися 29 із 54 депутатів райради. Серед важливого – затвердили дві програми: міжнародного співробітництва та підтримки військових до 2025 року.

Данило Мавлянов, голова Бучанської райдержадміністрації:

 «Найважливіше питання – це підтримка Збройних Сил України та інших військових підрозділів. Це дає нам змогу підтримувати наших військових завдяки грошам обласної адміністрації; ОТГ, які на постійній основі виділяють кошти та іншим фондам, які виділяють на нашу програму кошти і ми їх використовуємо на Збройні Сили України постійно».

Дмитро Негреша, керуючий справами виконавчого комітету ІМР, депутат Бучанської райради:

«Ми підтримали ті питання, які виносилися. Особливо і питання, які стосувалися цільових програм по підтримці ЗСУ, по підтримці розвитку Бучанського району і також програми турботи – підтримки так само Бучанського району».

Серед інших питань, які розглянули депутати, і символіка Бучанського району. Запропонований макет прапора рада не погодила.

Олеся Василець, депутатка Бучанської районної ради:

 «Я вважаю, що це було дуже некоректно і неправильно з боку депутатів, які утрималися або голосували проти. Тому що досі Бучанський район залишається без символіки. І жодної пропозиції на альтернативу моєї з районної ради не надійшло».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.