День у деталях із Сергієм Данішем

Чим сьогодні живе Коцюбинське? Як вдається відновлювати благоустрій селища? Що не так з легендарним Біличанським лісом? Та що сьогодні надихає до роботи керівництво селища? Про це та багато іншого – у проекті “День у деталях” із в.о. Коцюбинського селищного голови Сергієм Данішем.

Перша локація – приміщення, де зовсім скоро облаштують ЦНАП.

Тут будуть столи, комп’ютери і за ними будуть сидіти професіонали, які будуть надавати людям послуги різного роду, зменшиться потреба їдити в Ірпінь та Київ за послугами. За місяць планують справитись. Техніка вже закуплена.

Чим сьогодні живе Коцюбинське?

У нас був оголошений двомісячник, ми займаємось тим, що прибираємо сміття, ремонтуємо дороги, щоб до травневих свят було чисто. На кладовищі також прибираємо. Як відомо, це не коцюбинська земля, а київська, але так, як тут поховані наші знайомі, рідні і 3 роки воно не прибиралось, то ми вирішили зайнятись цим питанням. Вивезено шість сорокатонників сміття і ще три таких залишилось. На сьогодні чуємо слова подяки від людей. До Великодня плануємо не тільки вивезти сміття, але й обновити частину старої аварійної огорожі на кладовищі.

Цього року в Коцюбинському відбувся великий ямковий ремонт, залатали більше 15 вулиць. Що стосується вулиці Бакала, ми її навіть не починали латати, так як будемо зривати повністю покриття і стелити нове. Там, де є старий водопровід, буде замінений новим для того, щоб люди пили якісну воду. Щодо вулиці Пономарьова, проектні, узгоджувальні роботи ідуть і мені хочеться, щоб люди могли під’їхати до церкви і посвятити паску. В цьому районі планують замінити стару теплотрасу. Проект до кінця місяця буде виготовлений і тоді після прийняття рішення у селищній раді можна буде почати роботу.

На вулиці Лісовій свердловину перевіряють, так як у людей біжить нечиста вода.

Далі садочок, який має відкритись 1 вересня цього року. Плануємо облаштувати комунальний садочок до 300 діток. Уже основні будівельні роботі на фінішній прямій, лежить плитка в санвузлах, у світлих і просторих кімнатах робітники клеють шпалери. Садочок реконструюємо за рахунок пайової участі з компанією “Атлант”. Дякую їм за це.

Що не так з легендарним Біличанським лісом?

Перлиною Коцюбинського є ліс. Чесно, мені боляче дивитись на цей ліс. Раніше лісництво чистило ліс і ми ходили туди відпочивати, зараз туди складно зайти. Дехто говорить, що це національний парк, але я можу сказати, що це смітник Києва. Якщо пиляти сухостій, то скажуть що ліс випилюєш, не зможу взяти на себе такої відповідальності.

Якщо вплинути на стан лісу зараз складно, то в селищі ще є багато інших питань, які потребують вирішення і над якими зараз працюють, наприклад оновлення вуличного освітлення. За короткий термін замінили понад 120 ламп.

Під закінчення робочого дня Сергій Даніш спішить до будинку в якому в нього проходило дитинство: там планується оновлення дитячого майданчику.

Що надихає вас?

 Бажання, яке у нас зараз є можливість реалізовувати, я отримую від цього задоволення. Мені приємно їхати ввечері додому і згадувати, що зроблено щось на одній вулиці, завтра буде на іншій.

Детальніше – у сюжеті:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.