Чому до ірпінських лікарів вторинки неможливо записатися онлайн

До журналістів ITV звернулася мешканка Ірпеня, яка поскаржилася на неможливість записатися до вузьких спеціалістів Ірпінської центральної міської лікарні. Ось що нам відповів директор лікарні Антон Довгопол.

«Справа в тому, що у 2019 році, коли вторинку очолював ще не я, Ірпінська центральна міська лікарня придбала та почала користуватися медичною інформаційною системою Doctor Eleks. А первинка на той час вже користувалася системою Helsi. Чому тоді було прийнято таке рішення керівництвом лікарні я не знаю, але на сьогодні справді маємо проблему із записом до вузьких спеціалістів. Як відомо, для безкоштовного відвідування вузького спеціаліста, потрібне направлення сімейного лікаря чи педіатра. Якби первинка і вторинка користувалися однією системою, то пацієнта до вузького спеціаліста могли б записувати навіть сімейні лікарі відразу на своєму прийомі. Зараз же це неможливо. Тому пацієнтам треба іти із направленням у нашу реєстратуру», — пояснив Довгопол.

За його словами, змінити це і перейти на систему Helsi Ірпінська центральна лікарня мала ще у 2020 році, але процес зупинив коронавірус, а потім – повномасштабна війна.

«Зараз же, щоб придбати інформаційну систему і перейти на Helsi, нам потрібно приблизно 2 мільйони гривень, але у період воєнного стану ми не можемо собі цього дозволити», — додав Антон Довгопол.

Також, як зазначив Довгопол, саме зараз дуже багато дітей проходять медогляди перед вступом до школи, саме тому записатися до лікаря вторинки дещо важко. Скоро, за його словами, такий ажіотаж має зменшитися.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.