Член Коцюбинської ТВК Єльнікова не пам’ятає, що відбувалося на засіданнях

Член Коцюбинської територіально-виборчої комісії Леся Петрик-Єльнікова під час допиту 7 вересня в якості свідка заявила про те, що забула про все, що відбувалося під час засідань ТВК. Про це повідомляє «Антикор», посилаючись на коментар прокурора Ірпеня Юрія Манелюка.

13912628_10154096716009475_8937314659755422397_n

«Новопризначений прокурор Ірпеня Київської області Юрій Манелюк тримає на особистому контролі розслідування кримінального провадження, відкритого по факту підробки головою Коцюбинської ТВК Людмилою Демченко бюлетенів з виборів депутатів Коцюбинської селищної ради», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури підозрює голову Коцюбинської територіально-виборчої комісії Людмилу Демченко в підробці виборчих бюлетенів під час позачергових виборів депутатів Коцюбинської селищної ради у липні 2016 року. У результаті злочину, напередодні дня голосування, бюлетені в авральному порядку передруковувалися.

«На сьогодні для слідства питання оплати виготовлення сфальсифікованих бюлетенів є відкритим. Голову Коцюбинської ТВК Людмилу Демченко та члена Коцюбинської ТВК Лесю Петрик-Єльникову називають людьми Народного депутата України Ольги Червакової. Саме Червакова ініціювала позачергові вибори депутатів Коцюбинської селищної ради та виступила автором законопроекту про кострове припинення повноважень депутатів Коцюбинської селищної ради. Проте, Вищий адміністративний суд України та Верховний суд України визнали, що дане рішення Верховної ради України є антиконституційним», – пише «Антикор».

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.