Через масове захворювання медпрацівників змінюються умови роботи ірпінських амбулаторій, – ЗМІ

photoeditorsdk-export-2022-02-01T125242.287

На сьогодні 20 із 75 лікарів та 15 медсестер Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги хворіють на коронавірус, ГРВІ, грип та інші захворювання. Разом із тим щодня до амбулаторій Центру звертається близько 1,5 тисячі пацієнтів. Через зменшення кількості медперсоналу та збільшення чисельності пацієнтів у роботі амбулаторій тимчасово запроваджуються певні обмеження. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.

«Зокрема, ми тимчасово припиняємо планові профілактичні огляди, огляди здорових дітей, в тому числі до 1 року, видачу довідок. Видача направлень та рецептів відбуватиметься максимально дистанційно. Для цього людині треба зв’язатися зі своїм сімейним лікарем або залишити інформацію адміністратору амбулаторії. Навантаження на наших лікарів зараз просто шалене! Тому я прошу з розумінням поставитися до цих вимушених кроків», – зазначив директор Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський. 

При цьому в медзакладі зауважують, що профілактичні щеплення згідно з календарем не скасовуються.

У Центрі наголошують, що приходити в амбулаторію, щоб закрити лікарняний, не потрібно: електронні лікарняні (МВТН) закриваються автоматично. Всі відвідування амбулаторій відбуваються винятково за попереднім записом через реєстратуру або сімейного лікаря. Телефон Call-центру +380(4597)95200.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.