![119735445_1717215361787001_3585872812609788767_o](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/09/119735445_1717215361787001_3585872812609788767_o.jpg)
Будівництво нового корпусу школи №1, що на вулиці Тургенєвській, вийшло на фінішну пряму. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
“Уявіть собі, лише у квітні ми заливали тут фундамент, а вже зараз будівельники фарбують стіни і кладуть плитку. До будівлі підведено усі комунікації, на 95% завершено утеплення”, – розповів Маркушин.
Більше дивіться у сюжеті:
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!