Арсеній Яценюк: Ми ніколи не зійдемо зі свого шляху. Наш шлях – демократичний, професійний і прозахідний

15 Квітня 2019

“Ми ніколи не зійдемо зі свого шляху. Маємо переконати людей, що важливі цінності й принципи – а не просто розвага. І ми переможемо в цій боротьбі”, – сказав лідер партії “Народний фронт”, засновник Фонду “Відкрий Україну” Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що політичний істеблішмент – і не тільки в Україні, а й у всьому світі “опинився у зовсім іншому світі, стикнувся із новими викликами, іншими підходами до політики”.

Світовому політикуму, підкреслив лідер “Народного фронту”, необхідно знайти “шляхи, як достукатися до кожного жителя” – як в  Україні, так і в США, Британії.

“Історія повторюється. І зараз у нас є сили уникнути драми, адже ми практично на грані. Щонайменше – на грані кризи. Якщо це криза, то я можу з цим погодитися як антикризовий менеджер. Криза принаймні дає можливості. Але якщо це драма – давайте зробимо все, щоб уникнути її”, – сказав він.

Він також підкреслив, що “залишається оптимістом” щодо майбутнього нашої країни.

“Нині ми постали перед викликами, чи кризою, чи опціями, чи можливостями. І ми маємо відповісти на них. Заради України і процвітаючого майбутнього кожного українця”, – наголосив Арсеній Яценюк.

“Ми ніколи не зійдемо зі свого шляху. Ми маємо йти своїм шляхом. Маємо переконати людей, що важливі цінності й принципи, а не просто розвага. Це важливі речі, які стосуються життя кожного”, – підкреслив він.

“Ми переможемо в цій боротьбі. Ми маємо йти своїм шляхом, а наш шлях – демократичний, ефективний, професійний і прозахідний”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Цьогорічний Київський Безпековий Форум, що проходив 11-12 квітня, зібрав рекордну кількість учасників – понад 1000. Серед них – високі представники української держави та державного керівництва, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу.

Київський Безпековий Форум заснований Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну” у 2007 році. Відтоді Форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

Прес-служба ПП “Народний фронт”

Bookmark the permalink.

Comments are closed