Арсеній Яценюк спростував брехню Онищенка

20 Квітня 2018

«Чергові зізнання Онищенка – це продовження брудної і цинічної кампанії проти мене і «Народного фронту», – написав лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк на своїй сторінці в Facebook.

«Це не перша його брехня в інтересах спецслужб Росії, які продовжують активно використовувати Онищенка у своїх інтересах», – наголосив він.

Особисті мотиви Онищенка зрозумілі, підкреслив Арсеній Яценюк: «Кабінет Міністрів під моїм керівництвом позбавив його корупційних схем і впливу в Уряді. Мій Уряд знищив газову корупційну схему Онищенка, коли прийняв рішення ввести 70% ренти на так звану спільну діяльність в газовидобувній сфері. Це саме та схема, за яку зараз Онищенко притягається до кримінальної відповідальності».

Уряд Арсенія Яценюка, нагадав він, звільнив міністра екології Шевченка, «який, як з’ясувалося, був ставлеником Онищенка і літав разом із ним на його літаку».

«Мій Уряд відмовився призначити керівником Держгеонадра України особистого адвоката Онищенка та призначати інших його ставлеників», – написав Арсеній Яценюк.

«Онищенку не вдалося врятувати гроші Януковича, на які було накладено арешт за ініціативи мого Уряду», – наголосив лідер «Народного фронту».

Фракція «Народного фронту», нагадав він, ще понад рік тому передала звернення до НАБУ з вимогою розслідувати злочини Онищенка.

«Заява про крадіжку ним 40 млн доларів на схемі «Карпатигаз» – це юридичне зізнання у скоєнні злочину. Він має нести кримінальну відповідальність за законом», – наголосив лідер «Народного фронту».

Він підкреслив: «Ні я, ні партія «Народний фронт» ніколи не мали жодних фінансових та політичних взаємин із особою на прізвище Онищенко».

«Кожна з наведених мною тез має документальне підтвердження», – написав Арсеній Яценюк.
Bookmark the permalink.

Comments are closed