Антон Мирончук став почесним главом відділення НОК на Київщині

29 Листопада 2017

Нещодавно у Фіскальному університеті під час засідання відділення Національного Олімпійського Комітету України в Київській області відбулося призначення почесного глави відділення НОК. Про це повідомляють “Факти”.

За активний внесок у розвиток фізичної культури і спорту Київської області цей статус було надано керівнику будівельної компанії Орлан-Інвест Груп Антону Анатолійовичу Мирончуку.

 

“Для мене велика честь очолити відділення НОК на Київщині і я дякую НОК України за довіру і можливість стати частиною великої спортивної сім’ї України. Всі ми знаємо, що спорт – це здоров’я нації, це соціально-важлива складова суспільства, і чим більше ми вкладаємо у спорт, тим здоровішим і кращим виглядає наше майбутнє. Зі своєї сторони зроблю все, щоб популяризувати спорт і фізкультуру в регіоні”, – прокоментував Мирончук.

 

Як відомо, компанія Орлан-Інвест груп давно підтримує відчизняний спорт. За підтримки компанії розвивається школа з боксу в Ірпені, а юні спортсмени мають можливість їздити на Всеукраїнські змагання і завдяки своїм здобуткам вже мають плани на Чемпіонат Європи. Спортивна школа отримала нові знаряддя для тренувань, спортивну форму, в найближчих планах оновити спортивну залу. За підтримки компанії Орлан-Інвест груп відбуваються і футбольні змагання у студентській лізі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed