Андрій Левкіський спростував перший випадок коронавірусу в Ірпені

Головний лікар Ірпінського міського центру медико-санітарної допомоги Андрій Левкіський спростував чутки про наявність інфікованих коронавірусом в Ірпені.

“Мережею ширяться чутки щодо ніби-то підтвердженого випадку на COVID-19 в місті Ірпінь Київської області. Як керівник міського штабу по запобіганню поширенню вірусу, офіційно СПРОСТОВУЮ ДАНУ ІНФОРМАЦІЮ. Сьогодні у звіті МОЗ йшла мова не про Ірпінь. Жодного підтвердженого випадку на COVID-19 в Ірпені немає!”, – заявив Левкіський.

За словами лікаря, сьогодні відправили до інфекційного відділення Білоцерківської лікарні чоловіка з підозрою на COVID-19. Станом на 21:00, чоловіка госпіталізовано, швидкий тест – НЕГАТИВНИЙ, проводиться ПЛР-діагностика. “Потрібно розуміти, з урахуванням тенденції розповсюдження інфекції, поява COVID-19 у нашому регіоні – це справа часу. Лише строге дотримання карантину та ваша персональна відповідальність дасть змогу зупинити цю страшну недугу. Пам’ятайте – краще попередити, ніж лікувати!”, – додав Андрій Левківський.

Geplaatst door Andrii Levkivskyi op Dinsdag 17 maart 2020

Лікар також розповів, що медичні працівники амбулаторії в Ірпені спрацювали професійно, маска та засоби захисту хворому для транспортування були видані.

Нагадаємо, станом на 20:00 17 березня лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних. 

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2).

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.