Андрійцеву побажали успіху на Олімпійських іграх

24 Липня 2016

21 липня у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч керівництва столичного регіону із спортсменами, які представлятимуть Україну на ХХХІ Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де Жанейро (Бразилія). Про це повідомляється на сайті Ірпінської міської ради. 

7

На зустріч прийшли олімпійці і параолімпійці, а також їх тренери і наставники. З обласних керівників зі спортсменами спілкувалися голова Київської ОДА Максим Мельничук і голова Київської облради Ганна Старикова.

“Представляти країну на головних спортивних змаганнях планети – це особливо відповідальна місія. Ви є нашою гордістю і водночас “послами” нашого національного духу і спортивних звитяг. Уся нація з нетерпінням чекає ваших яскравих перемог, медалей і нових рекордів. Хочемо, щоб якомога частіше над спортивною ареною у Ріо підіймався синьо-жовтий стяг під супровід українського гімну. Успіхів вам, достойних виступів, витримки і впевнених нагород!”, – зазначив Максим Мельничук.

Столичний регіон на літній Олімпіаді представлятимуть 24 спортсмени, з яких семеро є параолімпійцями. Серед обласних спортсменів, які братимуть участь у літній Олімпіаді – ірпінець Валерій Андрійцев – студент Університету ДФС України, який навчався на юридичному факультеті. За роки навчання він виконав та отримав норматив Заслуженого майстра спорту України, став чемпіоном Світу і Європи серед молоді, срібним призером ХХХ літніх Олімпійських ігор в Лондоні 2012 року, бронзовим призером І Європейських ігор з вільної боротьби в Баку-2015, переможець багатьох міжнародних Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України та володар Кубків України.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed