10 позитивних ознак про школу для батьків

Школа – це не лише оцінки, вчителі, виснажливі уроки, батьківські збори та зайві витрати для родини. В школі на ваших дітей чекає багато цікавого та незабутнього. 

1. Друзі

У школі ваша дитина навчиться дружити і обов’язково знайде нових друзів, які зможуть стати кращими на багато років. Багато дорослих людей визнають – друзі з’являються лише у юні роки, далі стосунки все більше нагадуватимуть ділові.

2. Нові знання

Здавалося б, перш за все діти повинні збагатитися знаннями зі шкільних предметів, але це – в теорії. Крім наукових знань, діти обмінюються у школі різноманітними вміннями та навичками. Тож не дивуйтеся, якщо словниковий запас вашої дитини вже з перших днів першого класу збагатиться специфічними висловлюваннями, а нові вміння дитини з’являтимуться ледь не щодня.

3. Хороший апетит

Ваш малюк погано їсть? Спільні сніданки (які, сподіваємося, будуть в школах безкоштовними або за символічну плату) розвивають апетит. На перервах всі бутерброди точно будуть з’їдені! А після шкільної їжі, домашня піде “на ура” і буде зникати досить швидко.

4. Розвиток самостійності

Для дітей важливо відчувати себе сильними і самостійними, а не бути постійно під батьківським контролем. Школа навчить їх збирати портфель, чистити форму, готуватися до уроків, бігати по кабінетах, переодягатися на фізкультуру, купувати сік в буфеті. Списувати і обманювати навчаться найхитріші.

5. Здорова конкуренція

Ніхто не хоче бути гіршим в класі. Тому діти намагаються бути якщо не кращими у всьому, то хоч у чомусь виділитися. Хтось швидше за всіх бігає, хтось краще малює, а хтось голосніше за всіх кричить. Безперечно, саме ваша дитина відкриє в собі приховані таланти.

6. Дисципліна

Ви розбалували дитя і не завжди можете приструнити? Вчителі швидко дадуть цьому раду. Сучасні класи зазвичай переповнені, тож бавитися з однією дитинкою вчитель змоги не має і швидко наведе лад. Перші вчителі зазвичай суворі, але справедливі.

7. Група подовженого дня

Ви працюєте, бабусь та дідусів поруч немає, і ви не знаєте, з ким залишити дитину після уроків в школі? ГПД – чудовий вихід! До 18 годин ваше чадо буде під наглядом. Діти на групі продовженого дня і пообідають, і погуляють на вулиці, і уроки зроблять. Ще й час на ігри залишиться.

8. Художня література

Не ​​секрет, що нинішні діти люблять мультики і комп’ютерні ігри. Не варто чекати, що в школі всі відразу полюблять читати. Але з кожним днем ​​ваші діти будуть читати все більше і більше. Може, з часом вони полюблять це заняття.

9. Екскурсії та вистави

Виявляється, за планом класний керівник повинен пару раз в семестр зводити свій клас на екскурсії. Якщо вам попадуться ініціативні матусі в батьківському комітеті, які допоможуть все це організувати, то вам пощастить подвійно.

10. Гуртки та секції

В багатьох школах є спортивні та театральні гуртки, дитячий хор з вчителями музики, які репетирують різні пісеньки і сценки на шкільні свята. Вчителі трудового навчання малюють і щось майструють з дітьми на додаткових заняттях.

Іноді навіть шкільний психолог чи логопед може напружитися і позайматися з дітьми на групі продовженого дня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.