Зірка серіалу «Надприродне» Міша Колінс завітав до Ірпеня

Відомий американський актор, зірка серіалу «Надприродне» Міша Колінс став амбасадором UNITED24. Першим місцем, куди він завітав після Києва, стало місто-герой Ірпінь. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Як амбасадор UNITED24, Міша Колінс вже відкрив збір на машини для гуманітарного розмінування. Тож в Ірпені він познайомився саме  з саперами служби розмінування Муніципальної варти. Разом з начальником Мунварти Миколою Ковальчуком та керівником служби гуманітарного розмінування Яковом Ганулом американський актор побував на одній із замінованих ділянок міста та побачив, як працюють сапери.

«Дякую амбасадорам та команді UNITED24 за увагу до нас, а нашим саперам за щоденну надважливу роботу!», — подякував Олександр Маркушин.

Варто зазначити, Міша Колінс має давні зв’язки з Україною. Його родовід по батькові веде свій початок зі Сходу України та Київської області.

«Він вивчав українську політику та історію в коледжі, кілька разів відвідував Україну та активно підтримує Україну з початку російського вторгнення. До річниці повномасштабної війни він записав відеозвернення для UNITED24 українською мовою», — розповіли у UNITED24.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.