Завтра із заморськими гостями відкриваємо парк!

27 Квітня 2015

Завтра в Ірпені о 17:00 годині відбудеться урочисте відкриття оновленого міського парку родинного відпочинку «Дубки».
Урочистості відбуватимуться за участі Ірпінського міського голови Володимира Карплюка, представників Посольства Азербайджану та Київської обласної держадміністрації, депутатів обласної та міської рад, жителів міста.
Міський парк культури та відпочинку «Дубки» був заснований на початку 70-их років. За останні роки його територія перетворилася на смітник, а будівлі між деревами – на руїни.
Роботи з реконструкції парку розпочалися навесні цього року. Знесено близько двох десятків аварійних та сухостійних дерев, понад 600 дерев – «кроновано» (очищено від сухих гілок), викладені доріжки. Планується додаткова масштабна висадка дерев. Парк спрямований на родинний відпочинок. Згодом тут буде встановлено альтанки з мангалами.

Як ми вже писали, високі гості з Азербайджану візьмуть участь  не лише у відкритті парку. О 15:00 заплановано покладання квітів до пам’ятника З. Алієвій в однойменному парку культури та відпочинку, а потім відбудеться церемонія присвоєння Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школі лінгвістики) ім’я Заріфи Алієвої.

Bookmark the permalink.

Comments are closed