Забудовник Мирончук став лідером по заборгованості до бюджету Ірпеня

3 Березня 2020

В Ірпені здійснюють активну роботу щодо стягнення заборгованості за договорами про залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури в місті. Лідери серед боржників по сплаті пайової участі – ТОВ “Орлан-Інвест Груп” та фізична особа Мирончук А. А., які виступають замовниками будівництва багатоквартирних житлових будинків.

Про це повідомляють на офіційному сайті Ірпінської міської ради.

Загальна сума заборгованості за договорами складає 31 794 453 грн. та 8 760 955 грн. відповідно.

Нагадаємо, що Антон Мирончук є фігурантом кримінальних проваджень. Станом на сьогодні відкриті виконавчі провадження щодо стягнення з ТОВ “Орлан-Інвест Груп” заборгованості на загальну суму – 7 190 110,12 грн. В межах виконавчого провадження накладено арешти на кошти та майно боржника, зокрема на об’єкти незавершеного будівництва, що розташовані за адресою м. Ірпінь, вул. Університетська, 1л,м,н; м. Ірпінь, вул. Чехова, 27, м. Ірпінь, вул. Чехова, 27 корп. 6, корп.4, корп.3, корп. 2.

Ухилення від виконання рішення суду ТОВ “Орлан-Інвест Груп” та сплати наявної заборгованості в межах виконавчого провадження призведе до значного порушення прав інвесторів будівництва багатоквартирних житлових будинків та унеможливіть в майбутньому реєстрацію права власності на новостворені об’єкти нерухомого майна.

Також повідомляється, що Верховний суд України у складі колегії суддів Касаційного господарського суду зобов’язав ТОВ “Орлан-Інвест Груп” сплатити до бюджету Ірпеня 1 млн 759 тис. грн заборгованості з пайової участі в розвитку інфраструктури міста. На підставі виконавчого провадження на майно та грошові кошти компанії-забудовника накладено арешт.

Нагадаємо, 21 серпня ц. р. Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження щодо підробки Мирончуком документів для уникнення сплати більш ніж 4 млн грн пайових внесків до бюджету. Однак уже наступного дня провадження було закрите. Ірпінська міська влада підготувала звернення до Генпрокуратури, НАБУ та ДБР із проханням розібратися з фактом блискавичного закриття цієї справи, а також вимагає публічного звіту прокуратури на сесії міськради.

Нещодавно Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка взяв на особистий контроль справи власника будівельної компанії “Орлан-Інвест Груп” Антона Мирончука та доручив розслідувати незаконні дії забудовника заступнику Генпрокурора Віктору Трепаку. Про це повідомила у своєму Facebook Народний депутат України від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк.

“Після невдалих спроб домовитись, забудовник Кампи Антон Мирончук вирішив просто взяти і зняти арешт, який був накладений під тиском місцевих активістів, зокрема Alinka Lizunova, на цю забудову. Інформую небайдужу громадськість міста Буча, що рішення Київського господарського суду буде оскаржене. Я звернулась до Генпрокурора Руслана Рябошапки взяти питання оскарження цього рішення під особистий контроль. З його слів, він дав відповідне доручення своєму заступнику Віктору Трепаку”, – повідомила Ольга Василевська-Смаглюк.

Раніше місцеві активісти звинувачували Антона Мирончука у організації побиття громадських діячів та використання “тітушок” для нападу на активістів та спалення їхніх автівок.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed