Забудовник Мирончук продовжує рубати дерева

16 Квітня 2020

ТОВ “Орлан-інвест груп”, власником якого є Антон Мирончук, незаконно вирубує дерева в районі будівництва житлового комплексу “Нью Йорк” по вул. Університетській.

Про це повідомили на телеграм-каналі “Это Ирпень, Гриша”.

“На Університетській 1ш/ч, ЖК “Нью Йорк”, “Скай” здійснюється незаконна вирубка лісу, біля неї 2 автомобілі тітушок слідкують, щоб ніхто не заважав. Поліцейські затримали одного деревопила, але як тільки вони поїхали, ті продовжили рубати”, – йдеться в повідомленні.

Пізніше на телеграм-каналі оприлюднили фото, на якому видно наслідки вирубки дерев.

Нагадаємо, Антон Мирончук та його компанія “Орлан-інвест груп” заборгували до бюджету Ірпеня понад 40 мільйонів гривень (сума заборгованості ТОВ “Орлан-Інвест Груп” складає 31 млн 794 тис. грн, а фізичної особи Мирончук Антон Анатолійович – 8 млн 761 тис. грн.).

По одному з позовів проти “Орлан Інвест Груп” Ірпінська міськрада вже виграла. Господарський суд Київської області зобов’язав компанію сплатити у бюджет міста понад 8 мільйонів гривень. На виконання цього рішення державна виконавча служба уже описала та арештувала все майно та грошові кошти “Орлан Інвест Груп”.

Антон Мирончук є фігурантом кримінальних проваджень щодо шахрайства при отриманні дозвільних документів; провадження розслідує поліція та прокуратура Ірпеня. Раніше місцеві активісти звинувачували Антона Мирончука у організації побиття громадських діячів та використання “тітушок” для нападу на активістів та спалення їхніх автівок.

Нагадаємо, провайдер “iLAN”, який належить Мирончуку, заблокував сайти інформаційного агентства ITV та інтернет-видання “Правда Ірпеня”. Причиною блокування, ймовірно, стало регулярне інформування цими сайтами жителів Ірпеня про борги Мирончука перед громадою та про його намагання уникнути сплати заборгованості. Після виходу відеосюжету ITV про блокування веб-ресурсів та поширення цієї інформації іншими ЗМІ ірпінські сайти були розблоковані.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed