Забудовник-банкрот Мирончук сфальсифікував соціологічне опитування по Ірпеню

19 Жовтня 2020
IMAGE 2020-10-19 10:48:46

Газета “Ірпінський вісник” опублікувала соціологічне опитування, згідно якого кандидат від партії “Слуга народу” скоротив відрив з лідером виборчих перегонів на пост мера Ірпеня Олександром Маркушиним. Журналісти побачили у даній соціології всі ознаки фіктивності та однобокості.

По-перше, дане опитування було проведено газетою “Ірпінський вісник”, яка належить кандидату від партії “Слуга народу” Зоряні Мирошеніній та забудовнику Антону Мирончуку, який купив більшу частину виборчого списку партії “Слуга народу” до Ірпінської міської ради.

По-друге, газета “Ірпінський вісник” систематично протягом останніх півроку піарить виключно партію “Слуга народу” та її кандидатів.

По-третє, з точки зору наукової соціології у новині про результати опитування не вказано, чи є ці дані від усієї кількості опитаних, чи від тих, хто визначився з вибором, чи від тих, хто визначився з вибором і піде голосувати. Швидше за все, автори цього опитування навіть не знають про ці поняття, оскільки малювали фейкову соціологію нашвидкоруч.

По-четверте, у новині про опитуванні сказано, що його проводили журналісти “Ірпінського вісника”. Згідно даних Пенсійного фонду, в газеті “Ірпінський вісник” не працює жодного журналіста, а в будівельних компаніях Мирончука місяцями не виплачуються заробітні плати і більшість людей звільнилося.

Телеграм-канал “Активісти Ірпеня” теж сумнівається у реальності проведення даного опитування і наголошує на його неправдоподібності: “За нашою інформацією, цю соціологію вчора намалював дизайнер відділу продажів “Орлан-Інвест Груп”. Це компанія забудовника-**банкрота Антона Мирончука**, який винен в бюджет Ірпеня 40 мільйонів гривень. Йогозабудови (Олімп, Нью-Йорк, Атмосфера) арештовані, а деякі з них виставлені на торги через систему Мін‘юсту “Сетам”. У жителів його ЖК немає ні газу, ні електроенергії, ні каналізації. Саме Антон Мирончук фінансує партію «Слуга народу» в Ірпінську міськраду, щоб не сплачувати 40 мільйонів пайової участі в бюджет міста”.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed