Забудовник Зіневич боїться запрошувати громаду на засідання екологічного круглого столу

8 Травня 2018

Скандально відомий забудовник Лісової Бучі, власник інтернет-провайдера “Бест” Олексій Зіневич, який віднедавна позиціонує себе як громадський активіст, організовує в Ірпені закритий круглий стіл на екологічну тематику.  Про це повідомляє “Антикор”. 

Попри те, що запрошення адресується усім, кому не байдужий розвиток Київщини, бажаючі взяти участь у заході можуть потрапити на нього тільки після спеціальної перевірки у кабінеті Зіневича. Громадські активісти Ірпеня обурені такою поведінкою організаторів і вважають, що вона свідчить про чергову інформаційну маніпуляцію з боку Олексія Зіневича.

“За багато років активної громадської роботи вперше бачу, щоб для участі в  круглому столі так безцеремонно фільтрували учасників. Олексій Зіневич боїться, щоб представники громади не поставили йому незручні запитання: як Зіневичу вдалося отримати на підставних осіб чотири “випадково” поруч розташовані земельні ділянки в Лісовій Бучі? Чому потім на цих ділянках Зіневич, будуючи свій приватний будинок, знищив здорові багаторічні сосни та дуби під корінь, не сплативши відновної вартості до бюджету громади? Чому контрольований Зіневичем канал “Погляд” постійно “мочить” в ефірі імідж міста Ірпеня і вихваляє мера Бучі? Чому провайдер “Бест” роздирявив стіни багатоповерхівок, прокладаючи свої кабелі і сплачуючи за це кілька тисяч гривень на рік?”, – зазначають ірпінські активісти, наголошуючи, що забудовник Лісової Бучі Олексій Зіневич не має морального права позиціонувати себе головним екологом.  

“Запрошення на круглий стіл розіслані від імені Олексія Зіневича. У листі зазначаються контактна інформація – номер телефону і електронна адреса. Коли потенційні учасники, лідери місцевих громадських організацій почали писати на вказану адресу, аби зареєструватися, Зіневич заблокував електронну пошту. У відповідь на телефонний дзвінок організатори відповіли, що потрапити на круглий стіл можна тільки після попередньої співбесіди у Зіневича, на яку треба прийти за кілька днів до самого заходу”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше Олексія Зіневича звинувачували у нанесенні багатомільйонних збитків громаді Ірпеня у результаті недобросовісної експлуатації компанією “Бест” житлового фонду міста. Крім того, ім’я  бізнесмена фігурувало у сексуальному скандалі, пов’язаному з його стосунками з екс-начальником управління освіти Ірпеня Ярославом Маляренком, якого підозрювали у розкраданні бюджетних коштів. На початку цього року широкого розголосу набула романтична подорож Зіневича разом з Ярославом Маляренком до Фінляндії, на яку Зіневич витратив 70 000 дол США. Також Олексія Зіневича підозрювали у причетності до побиття голови Коцюбинської ТВК Людмили Демченко. Крім цього, Зіневич опинився в епіцентрі скандалу через власну кричущу безграмотність .

Bookmark the permalink.

Comments are closed