За побиття в.о. селищної голови на Київщині притягнуто до відповідальності працівників поліції

2 Серпня 2016

За результатом службового розслідування трьох працівників слідчого відділу Головного управління Національної поліції у Київській області притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Про це повідомляють у відомстві.
Розслідування проводилося за фактом обшуків у Коцюбинській селищній раді Київської області та у приватній квартирі Юлії Главацької, яка на той час виконувала функції селищного голови.

0-02-01-970780e7126c63a033ad77304877079d634d09e93e9083bc71b27954df6da736_full
Подія трапилася увечері, 13 травня цього року. Тоді люди у масках схопили Главацьку і утримували у приміщенні селищної ради. За зачиненими дверима на жінку чинили психологічний та фізичний тиск, били по обличчю. За словами Главацької, у неї відібрали ключі від квартири, а за кілька годин з’ясувалося, що житло пограбували. Зникла техніка, кошти, одяг взуття і навіть продукти харчування з холодильника. Взлому не було – двері до помешкання відкрили ключем. Очевидно тим, що поліція конфіскувала у Главацької.
Загалом було зафіксовано кілька факті зловживань співробітників Нацполіції у Коцюбинському: викрадення майна під час проведення обшуку в квартирі Юлії Главацької, нанесення їй тілесних ушкоджень під час проведення обшуку в приміщенні селищної ради.
За даними ЗМІ, працівники обласної поліції могли діяти за вказівкою нардепа Ольги Червакової, яка організувала у Приірпінні політичні переслідування проти місцевої партії “Нові обличчя”. Є інформація, що Червакова має вплив на обласне керівництво Нацполіції. Сама Червакова ці факти заперечує.

Bookmark the permalink.

Comments are closed