З наступного тижня в Ірпінській громаді розпочнуть опалювальний сезон

З наступного тижня в Ірпінській громаді почнуть поступово вколючати опалення на об’єктах соціальної інфраструктури: садочках, школах, медичних закладах. Щойно середньодобова температура протягом трьох днів буде нижче 8 градусів – опалення буде підключено мешканцям житлових будинків. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олекандр Маркушин.

Мер Ірпеня також нагадав номери комунальних служб: КП УЖКГ «Ірпінь» — (04597) 63-005, КП «Теплоенергопостач» — (04597) 63-314, КП «Ірпіньводоканал» – (04597) 62-828.

Окрім цього, з усіма нагальними питаннями можна звернутатись на Гарячу лінію Ірпінського міського голови: 0800 335 191.

Нагадаємо, що учора Олександр Маркушин повідомив про готовність громади до опалювального сезону. За його словами, ірпінські комунальники роблять усе можливе, щоб навіть у випадку масованих обстрілів критичної інфраструктури ірпінчани були у теплі та мали доступ до чистої води.

«Цьогорічна підготовка до опалювального сезону в Ірпінській громаді проходить на безпрецедентному рівні. Ми повністю забезпечили засобами альтернативної енергії критичні об’єкти комунальних підприємств «Теплоенергопостач» та «Ірпіньводоканал». Ми підготували мобільні генератори, які за потреби зможуть використовувати й інші наші КП та виділили кошти на закупівлю стратегічного запасу пального», — зазначив мер міста.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.